Piątek 19 kwietnia 2024

Czy Łódzkie jest przyjazne rodzinom? Konkurs

W odpowiedzi na tytułowe pytanie Samorząd Województwa Łódzkiego odpowiedziałby "tak" i dlatego ogłosił konkurs pt. „Województwo łódzkie przyjazne rodzinie”. Mogą wziąć w nim udział przedsiębiorcy i jednostki samorządu terytorialnego.
rodzina rodzina
Samorząd Województwa Łódzkiego, w imieniu którego działa Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, ogłosił konkurs „Województwo łódzkie przyjazne rodzinie” o nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w dwóch kategoriach: samorząd przyjazny rodzinie oraz przedsiębiorca przyjazny rodzinie.

Konkurs ma na celu wyróżnienie jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego realizujących cele polityki rodzinnej poprzez działania i inicjatywy, szczególnie wartościowe dla rodzin oraz prezentację i promocję dobrych praktyk dotyczących wspierania rodzin przez jednostki samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców, działające na rzecz rodzin wielodzietnych.

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi przyjmuje zgłoszenia do konkursu do 31 marca. Informacje o tym przedsięwzięciu (regulamin, formularze) znajdują się na stronie www.rcpslodz.pl. Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest 19 maja podczas łódzkiej uroczystości inaugurującej IX Wojewódzkie Obchody Dnia Rodziny.