Czwartek 18 kwietnia 2024

Darmowy basen dla niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie informuję, że w każdą środę w godzinach od 15.45 do 16.30 (od 8 stycznia 2020 r. do 2 grudnia 2020 r.) osoby z niepełnosprawnością (dorosłe i dzieci), które są mieszkańcami powiatu bełchatowskiego, mogą  bezpłatnie uczęszczać na kryty basen w Powiatowym Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96, (budynek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3).

Wstęp bezpłatny za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności pracownikowi Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
basen

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie