Wtorek 19 lutego 2019

Do boju, do boju, do boju GKS!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Pierwszy z dziesięciu domowych meczów 2 ligi drużyny PGE GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę! Po inauguracyjnym remisie w Siedlcach zespół "Brunatnych" będzie walczył o trzy punkty z Siarką Tarnobrzeg. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie oraz karnetów na całą rundę jesienną.
zdjęcie
Spotkanie z Siarką rozpocznie się w sobotę 28 lipca o godz. 19:00 a liczba dostępnych miejsc dla kibiców wynosić będzie 2.156. Będzie to pierwsza okazja, by zobaczyć u siebie odmieniony zespół Artura Derbina w nowych strojach.

Z uwagi na zamknięcie trybuny wschodniej, czyli "młyna" wejściówki na sobotni mecz można kupować na dwie trybuny: zachodnią (sektory od C1 do C8) i całą północną (D1 - D12). Osoby, które zakupiły karnety na zamkniętą wschodnią oraz sympatycy tradycyjnie kupujący bilety na tę trybunę, będą tym razem kibicować z trybuny północnej (sektory D1, D2, D7 i D8).

Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa przy budynku klubowym oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11).

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Jednocześnie prowadzona jest sprzedaż karnetów na wszystkie jesienne mecze. Tutaj ceny kształtują się od 10 do 120 zł.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

23 - 25.07. 12-16
26 - 27.07. 13-17
28.07. (mecz) 13-20

W dniu meczowym od godz. 17 otwarte będą także kasy stadionowe.
Michał Antczak
Rzecznik Prasowy
← powrót