• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Poniedziałek 23 lipca 2018

Do krajowej "Jedynki" dotrzemy objazdem

Zgodnie z informacją, przekazaną do Urzędu Gminy w Kleszczowie przez spółkę Drog-Bud - generalnego wykonawcę remontu drogi wojewódzkiej nr 484 od Łękawy do Kamieńska, 16 kwietnia od godz. 11 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu tranzytowego odcinka drogi od miejscowości Szpinalów do Kamieńska (czyli do DK nr 1). Wyznaczone zostały objazdy, m.in. przez gminę Kleszczów.
Pojazdy omijające remontowany odcinek DW 484 pojadą do Kamieńska przez gminę Kleszczów drogą powiatową nr 1500E. Przebieg objazdu: od miejscowości Kalisko poprzez Piaski, dalej - obwodnicą Kleszczowa do Łękińska, a następnie drogą powiatową nr 3915E - ul. Modrzewiową, ul. Długą i ul. Szkolną w Łękińsku, dalej przez Hutę Brudzką w kierunku Kamieńska.

Tak ustalona trasa objazdu, a co za tym idzie okres zwiększonego natężenia ruchu, ma obowiązywać przez 4 miesiące. Ustalony plan objazdu - w załączniku.
Jerzy Strachocki
UG w Kleszczowie