Sobota 20 kwietnia 2024

Droga z Łuszczanowic w kierunku Chorzenic zamknięta

Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1900E od Łuszczanowic w kierunku Chorzenic, prowadzona od jesieni ubiegłego roku przez gminę Kleszczów, wkroczyła już w etap wykonywania nowej konstrukcji jezdni. Od 27 lutego planowane jest czasowe zamknięcie dla ruchu drogowego odcinka od skrzyżowania w Łuszczanowicach z drogą gminną nr 101362E i dalej w kierunku wsi Chorzenice - aż do granic gminy Kleszczów. Jest to odcinek o długości ok. 1100 m.
droga
Został wyznaczony alternatywny objazd, który prowadzi drogami gminnymi i powiatowymi (zgodnie z załącznikiem graficznym). Objazd będzie obowiązywał do III kwartału bieżącego roku. W przypadku wcześniejszego zakończenia robot na tej drodze zostanie przywrócona dotychczasowa organizacja ruchu drogowego.

Inwestor przeprasza za utrudnienia i apeluje do użytkowników drogi o stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych.
Jezry Strachocki
UG Kleszczów
Foto: google maps
Gmina Kleszczów_objazd_droga powiatowa 1900E (pdf) 0.86mb (Pobrań: 107)