Wtorek 16 kwietnia 2024

Drzewko za makulaturę

Zorganizowana w sobotę 22 wrzesnia br. przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie akcja "Drzewko za makulaturę" cieszyła sie ogromnym zaangażowaniem mieszkańców Powiatu Bełchatowskiego.

Zorganizowana w sobotę 22 września br.  przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie akcja "Drzewko za makulaturę" cieszyła sie ogromnym zaangażowaniem mieszkańców Powiatu Bełchatowskiego.

Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu sześciu godzin trwania akcji około dwa tysiące osób oddało makulaturę, otrzymując w zamian sadzonki roślin. Dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy ok. 30 ton cennego surowca, jakim jest makulatura. Tym sposobem uratowano przed wycięciem 510 drzew. W zamian rozdano ponad 8 tysięcy sadzonek roślin i cebulek kwiatowych. Zbiórce makulatury towarzyszyła również zbiórka elektro-śmieci.

Oglądaj zdjęcia.

WOŚRiL