Wtorek 16 kwietnia 2024

Dyskoteka na lodzie

13 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe w powiecie bełchatowskim. Tradycyjnie początek ferii w Powiatowym Centrum Sportu rozpoczyna się od dyskoteki. Miłośnicy jazdy po lodzie w rytmie muzyki, będą mogli miło spędzić czas już w najbliższą niedzielę.
disco 1
W niedzielę 12 stycznia od godziny 15.00 w gorących rytmach najnowszych hitów, DISCOBEAT porwie wszystkich do szaleństwa na lodzie. Atrakcjami będą także konkursy organizowane w trakcie wydarzenia. Przewidziane są nagrody i upominki dla najlepszych. Dla wszystkich uczestników nie zabraknie słodkiej niespodzianki.
Wejścia na taflę lodowiska zgodnie z harmonogramem, tj. 15:00, 16:30, 18:00, 19:30. Ceny biletów:
- bilet wstępu 5 zł
- bilet wstępu ulgowy 3 zł