Sobota 20 kwietnia 2024

Dziś Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka to święto dzieci i dla dzieci. Z tej okazji Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr przekazała upominki dla milusińskich z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej i podopiecznych Ośrodka Interwencyjno Socjalizacyjnego w Bełchatowie.
główne
1 czerwca to święto każdego z nas! Zarówno dla tych najmłodszych, jak i trochę starszych dzieciaków to wyjątkowy dzień. Dla podopiecznych Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej i podopiecznych OiS z tej okazji przygotowano paczki z prezentami. Każdy znalazł w niej słodkie rarytasy i przydatne gadżety. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to chodzi w Dzień Dziecka. Warto w tym dniu pamiętać, że uśmiech radości, na tych małych i trochę większych buźkach jest bezcenny!!! Wszystkim Dzieciom życzymy uśmiechu na każdy dzień i każdą chwilę.

Zespół ds. Promocji
Powiat Bełchatowski