Środa 17 kwietnia 2024

Edukacja i praca do wyboru, do koloru

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie oraz Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Bełchatowie zorganizował I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy. W sali gimnastycznej „Ekonomika” swoją ofertę zaprezentowało kilkadziesiąt podmiotów – uczelni, biur pracy oraz pracodawców. Wydarzenie patronatem objął Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.

GLOWNE
- Zaprosiliśmy na nasze targi szkoły wyższe, pracodawców oraz agencje pracy tymczasowej - mówi Maria Ziębaczewska, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bełchatowie. - Młodzież i osoby zainteresowane mają możliwość porozmawiania w jednym miejscu, czy to z ewentualnym pracodawcą, czy też z uczelnią, na której chcą uzupełniać wiedzę. Cieszymy się z frekwencji i mamy nadzieję na kontynuację takiej formuły promocji nauki i rynku pracy.

Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy