Sobota 20 kwietnia 2024

"EKO-ogródek" przedszkolaków

Konkurs „EKO-ogródek” w Gminnym Przedszkolu w Niedyszynie podsumowany. Konkurs organizowany przy wsparciu Starostwa Powiatowego cieszył się dużym zainteresowaniem, a prace przedszkolaków jak zawsze były oryginalne i ciekawe.
eliza-cierpial-3-latka-1592291717
Celem konkursu było między innymi kształtowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. W konkursie mogły wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat, a ich zadaniem było wykonanie „EKO- ogródka” z różnych materiałów. Do wykonania prac użyto rolek, bibuły, pudełek,tektury. Pomysłowość dzieci i rodziców, którzy wspierali swe pociechy nie zna granic. Zwycięzcami okazali się:

I miejsce Julia Tłoczek (lat 4)
II miejsce Zofia Jaguszewska (lat 3 )
III miejsce Hanna Ostulska (lat 4)
wyróżnienie Eliza Cierpiał (lat 3 )

Starostwo ufundowało nagrody. Gratulujemy zwycięzcom.
M.Rogut-Chrząszcz
Zespół ds.Promocji