Czwartek 25 kwietnia 2024

Eko Piknik w Postękalicach

Gry, zabawy, konkursy, występy lokalnych artystów to propozycja Eko Pikniku Rodzinnego w Postękalicach. Impreza odbędzie się 15 sierpnia, a jej organizatorem jest  tamtejsza Ochotnicza Straż Pożarna. Patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
1
Głównym celem organizacji rodzinnego pikniku w Postękalicach jest integracja lokalnej społeczności, a także poszerzanie świadomości społeczeństwa z zakresu ekologii. Zabawa została tak zaplanowana by każdy znalazł coś dla siebie. Przewidziano różne atrakcje w tym m.in: gry edukacyjne, konkursy, plener rzeźbiarstwa artystycznego w drewnie, pokaz ratownictwa OSP. Zabawa zorganizowana zostanie 15 sierpnia od godziny 16.00 na boisku sportowym.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji