Czwartek 28 marca 2024

Ekologiczne warsztaty w Galerii OLIMPIA

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr oraz Wicestarosta Jacek Bakalarczyk serdecznie zapraszają 6 grudnia 2019 r. od godz. 14.00 do Galerii OLIMPIA na: Ekologiczne warsztaty ozdób świątecznych z wiórków drewna osikowego.
osikowa_dolina
Artystyczne warsztaty rękodzieła z wiórków drewna osikowego, to niebanalna forma edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych.
W trakcie zajęć zabawę łączymy z nauką o tradycji, ekologii i rękodziele.
Każdy z Uczestników oprócz własnoręcznie wykonanych osikowych dekoracji zabierze ze sobą niezapomniane wrażenia oraz pozytywną energię jaką daje czas spędzony w świecie kolorowych osikowych płatków.
Serdecznie zapraszamy!

Wydział Ochrony Srodowiska, Rolnictwa i Leśnictwa