Wtorek 23 kwietnia 2024

Ekologiczny marsz z kijami. Zapisz się już teraz

Rozpoczęły się zapisy na II Powiatowy Marsz Nordic Walking, organizowany przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa bełchatowskiego starostwa. Uczestnicy staną na starcie 29 sierpnia, trasa marszu liczyć będzie pięć kilometrów

II Powiatowy Marsz Nordic Walking to jedna z wakacyjnych propozycji „Powiatowego lata dla aktywnych”, organizowanego przez bełchatowskie starostwo i Powiatowe Centrum Sportu. Na imprezę zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. Zapisy już się rozpoczęły.

II Powiatowy Marsz Nordic Walking wystartuje 29 sierpnia, o godzinie 13, spod Powiatowego Centrum Sportu. Organizatorzy zapewniają ciekawą, pięciokilometrową trasę, poczęstunek, ubezpieczenie i opiekę medyczną. Udział w marszu jest bezpłatny. Przed startem instruktor przeszkoli uczestników, omówi przebieg trasy oraz poinformuje o przewidzianych przystankach. Startujący muszą tylko wypełnić kartę zgłoszeniową, przyjść w stroju sportowym i z zapasem pozytywnej energii.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 sierpnia, telefonicznie pod numerem telefonu (44) 635-86-06, drogą e-mailową na adres: mluba@powiat-belchatowski.pl lub osobiście  w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 17/19 oraz w dniu  marszu – 29 sierpnia od godz. 12 do 13.

Zespół ds. Promocji