Czwartek 25 kwietnia 2024

Energia 2019 - wystawa w Gigantach Mocy

Ponad 40 fotografików z Polski, Czech, Litwy,Portugalii i Niemiec gościło w Bełchatowie. Spotkali się po raz dziewiąty by uczestniczyć w Międzynarodowych Warsztatach Fotograficznych Energia. A ich prace będzie można podziwiać już od 4 lipca.
główne
Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne od kilku lat organizuje międzynarodowe warsztaty fotograficzne, które z roku na rok stają się jeszcze bardziej prestiżowe i fascynujące. Program warsztatów jest tak układany by nie tylko zaskoczyć uczestników, ale i poruszyć ich pasję i wyobraźnię.
Powarsztatową wystawę można oglądać od 4.07.2019 w Galerii "Na piętrze" w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów. Autorami prac są uczestnicy warsztatów tj. Mariusz Wlazły, Petr Vlasák (Czechy), Romualdas Vaitkus (Litwa), Kuba Kloda-Kaminski (Niemcy), Eduardo Barrento (Portugalia), Zbigniew Ptaszek, Krzysztof Ciszewski, Aneta Konik (AF13)