Wtorek 23 kwietnia 2024

Ferie w bibliotece

MiPBP w Bełchatowie zaprasza do swoich placówek dzieci, które chcą ciekawie spędzić ferie! Bądź eko z biblioteką! to hasło przewodnie, pod którym kryją się różnorodne zajęcia.
1
Warsztaty budowania pojazdów czy warsztaty ekomody z wykorzystaniem surowców wtórnych, takich jak papierowe kubeczki, tektura, kolorowe gazety, to propozycje biblioteki głównej.
Ponadto w naszych filiach najmłodsi będą mogli stworzyć zimowe obrazy przy użyciu pasty, laurkę dla babci i dziadka czy też karnawałowe nakrycia głowy – czapki, korony, a także przenieść się w świat gier planszowych i dawnych gier z bibliotecznej szafy. Szczegółowy harmonogram zajęć jest dostępny na plakatach i na facebookowym profilu biblioteki. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Zapisy obowiązują na zajęcia w bibliotece głównej.

Źródło:MiPBP