Czwartek 18 kwietnia 2024

Firmy decydują o swojej promocji

Jeszcze tylko dziś (15 lutego)  do godziny 24.00 można zgłosić swoją firmę do konkursu starosty bełchatowskiego „Firma na medal”. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz i drogą elektroniczną przesłać go do starostwa (mnowak@powiat-belchatowski.pl).
statuetki
Firmy będą ocenianie w czterech kategoriach: 1) działające od 1 do 3 lat, 2) działające powyżej 3 lat i zatrudniające do 50 pracowników, 3) działające powyżej 3 lat i zatrudniające ponad 50 pracowników, 4) firmy rodzinne. O przyznaniu tytułu „Firma na medal” zdecyduje kapituła konkursu, której przewodniczy starosta bełchatowski. Oceniane będą m.in. ogólna kondycja ekonomiczna firmy, jej starania o rozwój, promocję czy ochronę środowiska. Sam udział w konkursie to dla przedsiębiorcy także działania promujące jego przedsiębiorstwo. Uczestnicy wezmą udział w uroczystości podsumowującej konkurs, opis ich działalności zostanie bezpłatnie opublikowany w biuletynie samorządowym, witrynie internetowej samorządu powiatowego, w publikatorach patronów medialnych. Warto zatem podjąć to wyzwanie! Laureatów poznamy 5 kwietnia podczas tegorocznego Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego.

Firmy od 1 roku do 3_lat (docx) 0.01mb (Pobrań: 118)
Firmy powyżej 3 lat, do 50 osób (odt) 0.02mb (Pobrań: 237)
Firmy powyżej 3 lat, powyżej 50 osób (odt) 0.02mb (Pobrań: 240)
Lokalna firma rodzinna (odt) 0.02mb (Pobrań: 245)