Czwartek 28 maja 2020

Fotograficy przyciągnięci "Energią 2019"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Dziś rozpoczynają się IX Międzynarodowe Warsztaty fotograficzne ENERGIA 2019 . Do Bełchatowa przyjechało ponad 40 fotografików z Czech, Litwy, Niemiec i Polski, aby razem pracować, wymienić doświadczenia, stworzyć ciekawe projekty fotograficzne, a także zaprezentować swoje prace. Przedsięwzięciu patronuje starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr.  Organizatorem jest Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne. 
zdjęcie
Program warsztatów jest bardzo bogaty. Wśród miejsc, które goście odwiedzą i gdzie będą szlifować umiejętności fotograficzne są m.in. Skansen Lokomotyw Zduńska Wola Karsznice, Cmentarz żydowski w Zduńskiej Woli Jewish cemetery in ... – Kirkuty, sesja obiazdowa po powiecie bełchatowskim, fotografia uliczna czyli - street photo w Łodzi, elementy subkultury, historia w strojach na uliczkach w Piotrkowie Trybunalskim, stara elektrownia – zadymiarze (stare budynki, dymy), magia portretu - sesja z modelkami w studiu fotograficznym BTF-u, wieczorna sesja światło i woda wieczorami autoprezentacje i rozmowy o fotografii.


Warsztatom będą towarzyszyć twie wystawy fotograficzne: “Przenikanie w przeszłość” Mieczysława Nowaka z Myślenic oraz „Tribute to colours” Tomasza Sikory.
← powrót