Piątek 19 kwietnia 2024

Fundusze europejskie bliskie i przyjazne w "Ekonomiku"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie zaprasza uczniów trzecich klas gimnazjum i ósmych klas szkoły podstawowej wraz z rodzicami do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 11 maja 2019 r. w godzinach 11.00 – 15.00.
Na gości czekają różnorodne atrakcje: zawody sportowe, m.in. bieg z przeszkodami, przeciąganie liny, narty wieloosobowe, strefa wirtualnej rzeczywistości, fotobudka, prezentacja zawodów nauczanych w ZSP Nr 4 w Bełchatowie.

Tego dnia będzie można również zwiedzić pracownie szkolne, porozmawiać z nauczycielami i skorzystać z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego. Event jest częścią kampanii EU in My Region w ramach obchodów 15 – lecia obecności Polski w UE.