Czwartek 25 kwietnia 2024

Gimnazjada w PCS

Drużyna Publicznego Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie wygrała finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego Piłki Nożnej Chłopców i awansowała do finału ogólnopolskiego. Rozstrzygający mecz miał miejsce na boisku Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Zawodnicy PG nr 4 rozgromili Gimnazjum nr 2 w Skierniewicach wynikiem 8:2.  Na boisku PCS  rozegrał się także mecz o III miejsce między drużynami Publicznego Gimnazjum nr 36 Łódź a Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim - 6:0. Wicestarosta bełchatowski – Marek Jasiński wręczył zwycięskim drużynom dyplomy i medale.

Na podium stanęły następujące zespoły:
1. Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie (rejon bełchatowski)

2. Gimnazjum nr 2 w Skierniewicach (rejon skierniewicki )
3. Gimnazjum nr 36 w Łodzi (rejon łódzki)

Skład drużyny mistrzów: Kamil Miazek, Michał Stępień, Jakub Bednarek, Mateusz Hertel, Damian Grzejda, Mikołaj Raś, Konrad Kostrzycki, Krystian Pałczyński,  Maciej  Łabędzki, Mikołaj Bociek, Kacper Banasiak. Opiekunem grupy jest Tomasz Zadworny. Organizator imprezy z ramienia Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego – Grzegorz Muskała.

Więcej zdjęć z Gimnazjady - kliknij tutaj.

M.Biedzińska, Wydział PR Starostwa Powiatowego w Belchatowie