Czwartek 28 marca 2024

Górnicy dzieciom

Uczniowie wszystkich typów szkół, wchodzących w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie, świętowali Dzień Dziecka, na który zaprosili ich członkowie Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego bełchatowskiej kopalni. Wesołe spotkanie podopiecznych, opiekunów i górników miało miejsce w Wawrzkowiźnie.
glowne
Tradycji stało się zadość. Wspólne świętowanie Dnia Dziecka przez uczniów SOSW w Bełchatowie i związkowców z kopalni jest od lat na stale wpisane w kalendarzu miłych wydarzeń placówki.

- Górnicy doskonale rozumieją potrzeby dzieci i młodzieży i zawsze o nas pamiętają, nie tylko z okazji Dnia dziecka – mówi Małgorzata Stemplewska, dyrektor SOSW.

Na tegoroczne, radosne świętowanie na terenie OSIR „Wawrzkowizna”, złożyło się wspólne pieczenie na ognisku kiełbasek, zabawa taneczna, jazda gokartami, poczęstunek lodami i watą cukrową.
Info: SOSW w Bełchatowie