Czwartek 25 kwietnia 2024

Granty dla szkół

30 tysięcy złotych rozdysponował Zarząd Powiatu na granty oświatowe, czyli realizację ponadstandardowych działań w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Bełchatowski.
główne
Powiatowe granty oświatowe przeznaczone na realizacje w 2021 roku ponadstandardowych działań w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Bełchatowski.

Zespól Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie:
„Kurs barmański bezalkoholowy z elementami sprzedaży i profesjonalną obsługą klienta”” - 2,500
„Jak tworzyć dekoracje warzywno – owocowe i pozyskiwać klientów we własnej działalności” - 2 000,00
Łączna kwota przeznaczona na realizację grantów- 4.500,00

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Bełchatowie:
„Hipooterapia – zajęcia terapeutyczne dla uczniów z autyzmem oraz niepełnosprawnością intelektualną” - 3.500,00 zł
„Pies opiekun, pies przyjaciel czy pies przewodnik” - 3,000,00 zł
Łączna kwota przeznaczona na realizację grantów- 6.500,00 zł

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie:
„Zwiększenie konkurencyjności absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia i Techniukm Mechanicznego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kilińskiego w Zelowie, na rynku pracy poprzez rozszerzenie kwalifikacji w zakresie spawania elektrycznego metodą TIG”
Kwota przeznaczona na realizację grantu – 10.000,00 zł

Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie:
„Wybrane zagadnienia z budowy, działania i użytkowania wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpieczeństwo podczas wymiany butli z gazem w aspekcie nabycia uprawnień operatora wózka jezdniowego dla uczniów”.
Kwota przeznaczona na realizację grantu – 9.000,00 zł

M.Rogut-Chrząszcz Zespół ds. Promocji