Piątek 13 grudnia 2019

Inwestycja w Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach

„Wykonanie instalacji przyzywowo - alarmowej drogą radiową w Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach” to nazwa zadania, które zostanie wykonane do końca tego roku w obiekcie. Inwestycja zapewni lepsze warunki życia i funkcjonowania mieszkańców DPS w Zabłotach.
Instalacja jest niezbędna ze względu na to, że obecna nie zawsze działa prawidłowo, a niezawodność tego typu urządzeń, w tak wyjątkowych ze względu na swą działalność obiektach jest konieczna. Prace rozpoczną się we wrześniu, a zakończą w grudniu tego roku. Zamontowana zostanie m.in. centrala sterująca, panele z wyświetlaczem LCD, przyciski bezprzewodowe w pokojach mieszkańców, toaletach i sanitariatach. Całkowity koszt instalacji to 55 tys zł, powiat na cel przekazuje 11 tys zł, reszta kwoty pochodzi z budżetu państwa.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds.Promocji