Czwartek 25 kwietnia 2024

Kasa starostwa chwilowo w innym miejscu

Kasa w bełchatowskim starostwie, gdzie mieszkańcy dokonują opłat, zostanie już od poniedziałku, 19 czerwca, przeniesiona na I piętro sąsiedniego budynku Powiatowego Urzędu Pracy. Powodem tej zmiany jest remont instalacji w dotychczasowej siedzibie.
3
Wpłat do kasy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie można dokonywać od 19 czerwca w innym niż dotychczas miejscu, tj. w punkcie kasowym w PUP (I piętro, były punkt kasowy Banku Spółdzielczego). Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w tych samych godzinach, tj. od godz. 7.45 do godz. 14.45. Warto podkreslić, że we wtorki kasa nie będzie czynna w godzinach popołudniowych, a  będzie pracować tak jak w pozostałe dni tygodnia tj. w godz. 7.45-14.45.

Przypominamy, że większość opłat związanych z rejestracją pojazdów można dokonywać przy użyciu kart płatniczych bezpośrednio w wydziale komunikacji. Bankowy operator tej usługi pobiera prowizję 2 zł.