Czwartek 18 kwietnia 2024

Katyń... Ocalić od zapomnienia

W niedzielę 2 kwietnia w Parafii Miłosierdzia Bożego na os. Binków odbyły się uroczystości związane z 77. rocznicą Zbrodni Katyńskiej. Przedstawiciele władz samorządowych, organizacji oraz mieszkańcy powiatu bełchatowskiego Apelem Poległych, modlitwą i złożeniem kwiatów pod pamiątkową tablicą oddali hołd ofiarom. Orkiestra KWB Bełchatów zapewniła oprawę muzyczną uroczystości.
glowne
Na obchody 77. rocznicy Zbrodni Katyńskiej zaprosili: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, Parafia Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie oraz Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno-Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego.
Joanna Zawada
Asystent starosty