• Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Sobota 24 czerwca 2017

Katyń... Ocalić od zapomnienia

W niedzielę 2 kwietnia w Parafii Miłosierdzia Bożego na os. Binków odbyły się uroczystości związane z 77. rocznicą Zbrodni Katyńskiej. Przedstawiciele władz samorządowych, organizacji oraz mieszkańcy powiatu bełchatowskiego Apelem Poległych, modlitwą i złożeniem kwiatów pod pamiątkową tablicą oddali hołd ofiarom. Orkiestra KWB Bełchatów zapewniła oprawę muzyczną uroczystości.
Na obchody 77. rocznicy Zbrodni Katyńskiej zaprosili: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, Parafia Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie oraz Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno-Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego.
Joanna Zawada
Asystent starosty