Czwartek 25 kwietnia 2024

Kibice też mają swoje mistrzostwa

W VII Zimowym Turnieju Kibiców GKS Bełchatów, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze" i Kibice Razem GKS Bełchatów, uczestniczyła rekordowa liczba osób - ponad 700! Wydarzenie objął patronatem honorowym Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.
IMG_8759-2
W turnieju wzięły udział 22 drużyny. Swoje reprezentacje miały wszystkie grupy kibicowskie i większość bełchatowskich osiedli, a także fani GieKSy z Ochocic, Kluk, Krzywanic, Łękawy i Lubca. Turniej wygrała drużyna MT`91 (to już ich drugie zwycięstwo w turniejach kibiców GKS), która w finale pokonała jedną z drużyn Binkowa. Trzecie miejsce przypadło dla Przytorza, które w meczu o trzecie miejsce okazało się lepsze od „333”. Oprócz meczów piłkarskich rozegrana została też popularna konkurencja - przeciąganie liny, w której najlepszy okazał się Binków. Nagrody i puchary wręczyli najlepszym drużynom Wiktor Rydz, prezes GKS i Elżbieta Naturalna, sekretarz Powiatu Bełchatowskiego. Na turnieju nie zabrakło pamiątkowych fotek z flagami i stoisk z pamiątkami klubowymi. Po raz pierwszy na turnieju kibiców GKS swój kącik zabaw mieli najmłodsi kibice.