Piątek 29 marca 2024

Kibicujemy PGE GKS Bełchatów

Już w najbliższą sobotę drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra jeden z najciekawiej zapowiadających się domowych meczów w 2018 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie 3. w tabeli ŁKS Łódź a kibiców czeka  pierwszy od blisko siedmiu lat pojedynek najlepszych klubów województwa łódzkiego na stadionie przy ul. Sportowej. Będzie to jednocześnie debiut nowego trenera PGE GKS Bełchatów Artura Derbina, który we wtorek zastąpił na tym stanowisku Mariusza Pawlaka. Sprzedaż biletów na rozpoczynające się o godz. 18 spotkanie rozpocznie się w czwartek 12 kwietnia o godz. 12.
019
Na mecz z ŁKS Łódź bilety można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D1 - D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Specjalnie na derby województwa powiększono pojemność do ponad 3.100 miejsc.  Bilety w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, są dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo. Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica GKS Bełchatów.

Przypominamy, że niewykorzystane bilety na przełożone spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie można wymienić na wejściówkę na dowolne spotkanie rundy wiosennej np. z ŁKS. W tym celu wystarczy poinformować o tym w Punkcie Obsługi Kibica i po przedstawieniu numeru pesel oraz dowodu tożsamości odebrać bezpłatną wejściówkę.Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

12 - 13.04. w godz. 12 - 17
14.04. (mecz) od godz. 13

W dniu meczu od godz. 16 otwarte będą także kasy stadionowe. Sprzedaż biletów dla kibiców gości prowadzona jest przez ŁKS Łódź.

Ceny biletów:

15 zł – trybuna wschodnia
Michał Antczak
Rzecznik prasowy
GKS_ŁKS (jpg) 0.27mb (Pobrań: 77)