Czwartek 25 kwietnia 2024

Kibicujemy pikarzom PGE GKS Bełchatów

W piątek, 16 marca drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra swój pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie najlepszy zespół 2 ligi, GKS 1962 Jastrzębie. Sprzedaż biletów na rozpoczynające się o godz. 19 spotkanie rusza we wtorek, 13 marca.
glowne gks
Ceny jednostkowych biletów w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom. Nadal bardzo opłacalny będzie zakup wejściówek w przedsprzedaży a tradycyjnie najtańszą opcją pozostaje zakup karnetu na wszystkie osiem meczów „Brunatnych”. A będzie co oglądać, bo do Bełchatowa przyjadą w większości rywale z czołówki rozgrywek. Podtrzymana zostają także niższa cena biletu i karnetu na trybuną wschodnią, gdzie mieści się nasz „młyn”.

W rundzie wiosennej karnety i bilety można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.

Bilety na poszczególne mecze PGE GKS Bełchatów, w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, są dostępne w cenach od 1 do 20 zł, natomiast karnety to wydatek od 8 do 60 zł. Zakup abonamentu to najlepszy sposób, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na stadionie. Ceny karnetów są w tej rundzie naprawdę wyjątkowe!

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Klub przypomina, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za kibica podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.  Dodatkowo, w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej cały czas trwa sprzedaż karnetów na trybunę wschodnią.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety: 13 - 15.03. w godz. 12 - 17; 16.03. od godz. 13. W dniu meczu od godz. 17 otwarte będą także kasy stadionowe.

Michał Antczak
GKS "Bełchatów" S.A.