Czwartek 25 kwietnia 2024

"Kochanowski" witał święta jasełkami

Zgodnie z wieloletnim zwyczajem, ostatni dzień przed przerwą świąteczną upłynął w II Liceum Ogólnokształcącym im. J. Kochanowskiego pod znakiem zbliżającego się Bożego Narodzenia. Uczniowie, nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły mogli przeżyć niezwykłą tajemnicę narodzin w betlejemskiej stajence dzięki jasełkom.
glowne
Soliści oraz chór wprawili publiczność w świąteczny nastrój, śpiewając kolędy i pastorałki. Uczniowie zatańczyli również poloneza w strojach ludowych. Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń od pani dyrektor Anity Szymczyk-Trawińskiej: spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół oraz sukcesów w nowym roku 2019. Ostatnim akcentem tego dnia były klasowe spotkania wigilijne uczniów z wychowawcami.
Anna Szczepocka-Koc
II LO w Bełchatowie