Sobota 20 kwietnia 2024

Konkurs badawczy dla młodzieży

"Postaw na Słońce" to  konkurs badawczy  Fundacji Banku Ochrony Środowiska, którego głównym celem jest upowszechnienie wśród młodego pokolenia wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych, jakie daje wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, a w szczególności ogniw fotowoltaicznych, a także przedstawienie praktycznych możliwości zastosowania ogniw fotowoltaicznych w funkcjonowaniu domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budynków urzędowych oraz upowszechnienie tej wiedzy wśród społeczności lokalnych.
słońce
W konkursie mogą wziąć udział zespoły składające się z uczniów (maks. 10 uczniów + opiekun/nauczyciel) klas 7 i 8 szkół podstawowych lub uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów (licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe I stopnia) z całej Polski.
Ostateczny termin rejestracji zespołów upływa 6 grudnia 2020 r.
Wnioski przez internet składają szkoły.

Więcej informacji:
Fundacja Banku Ochrony Środowiska
T: 507 006 579 (w godz. 10:00-14:00)
postawnaslonce@fundacjabos.pl

Więcej: https://granty.pl/2554