Niedziela 19 listopada 2017

Konkurs na apetyczne zdjęcia trwa

Kremowa babeczka najeżona malinami, borówkami i truskawkami to prawdziwy smak lata na talerzu. Takie apetyczne zdjęcie z pewnością może wziąć udział w konkursie fotograficznym „Smaki lata”. Na zwycięzcę czeka wartościowa nagroda, czyli sprzęt elektroniczny, przydatny w domu.
Do 31 sierpnia można przysyłać zdjęcia pokazujące kulinarną pomysłowość mieszkańców powiatu bełchatowskiego. Warunkiem jest wykorzystanie „tytułowych smaków”, czyli warzyw i owoców, które dostępne są szczególnie latem. Na konkurs można zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia. Oznacza to, że z różnych ujęć sfotografować można tę samą potrawę lub też wykonać maksymalnie trzy różne gastronomiczne dzieła. Zasady udziału w konkursie i adres do przesyłania zdjęć zawarte są w regulaminie. Istotnym wymogiem jest przesłanie oświadczenia o prawach autorskich. Autor najciekawszej fotografii otrzyma nagrodę główną, którą będzie sprzęt elektroniczny.
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie