• Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Piątek 28 lipca 2017

Konkurs na apetyczne zdjęcia trwa

Kremowa babeczka najeżona malinami, borówkami i truskawkami to prawdziwy smak lata na talerzu. Takie apetyczne zdjęcie z pewnością może wziąć udział w konkursie fotograficznym „Smaki lata”. Na zwycięzcę czeka wartościowa nagroda, czyli sprzęt elektroniczny, przydatny w domu.
Do 31 sierpnia można przysyłać zdjęcia pokazujące kulinarną pomysłowość mieszkańców powiatu bełchatowskiego. Warunkiem jest wykorzystanie „tytułowych smaków”, czyli warzyw i owoców, które dostępne są szczególnie latem. Na konkurs można zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia. Oznacza to, że z różnych ujęć sfotografować można tę samą potrawę lub też wykonać maksymalnie trzy różne gastronomiczne dzieła. Zasady udziału w konkursie i adres do przesyłania zdjęć zawarte są w regulaminie. Istotnym wymogiem jest przesłanie oświadczenia o prawach autorskich. Autor najciekawszej fotografii otrzyma nagrodę główną, którą będzie sprzęt elektroniczny.
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie