• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Piątek 17 sierpnia 2018

Kosiarki wyruszyły na powiatowe rowy

Na drogach powiatu bełchatowskiego trwa wykaszanie traw rosnących na poboczach. Powiatowy Zarząd Dróg we własnym zakresie sukcesywnie oczyszcza pobocza.
- W tym roku z powodu ograniczonych pieniędzy w budżecie nie wynajmowaliśmy do pomocy firm zewnętrznych – wyjaśnia Tomasz Jachymek, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie. - Trawę na poboczach kosimy własnym sprzętem, każdego dnia pracują dwa traktory z wykaszarkami. Prosimy kierowców o wyrozumiałość, wkrótce wszystkie pobocza 350 kilometrów naszych dróg będą wykoszone.
Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy