Sobota 20 kwietnia 2024

Kwalifikacja wojskowa 2020 zakończona

Nie odbędzie się kwalifikacja wojskowa, która na terenie powiatu miała ruszyć 1 kwietnia. Zakończenie kwalifikacji wojskowej jest związane z ryzykiem zarażenia koronawirusem powodującym chorobę COVID-19. Jest to działanie profilaktyczne, zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa.

wojsko
Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast dotyczące stawienia się do kwalifikacji wojskowej tracą ważność. Osoby, które otrzymały wezwania do stawienia się do kwalifikacji wojskowej nie mają już tego obowiązku. Zostaną oni wezwani w roku 2021.

w Bełchatowie