Niedziela 19 listopada 2017

Łączymy pasje: gotujemy i robimy zdjęcia

Konkurs "Smaki lata" to propozycja bełchatowskiego starostwa na czas letniej kanikuły. Jego ideą jest zachęcenie mieszkańców do podwójnej kreatywności: gotowania i fotografowania.
Zasady udziału w konkursie są proste. Z sezonowych warzyw i owoców w roli głównej należy przygotować jedną lub kilka potraw, zrobić ich zdjęcia i przesłać na wskazany adres e-mail (azawodzinska@powiat-belchatowski.pl).

Najbardziej „apetyczne” fotografie zostaną opublikowane na oficjalnej witrynie internetowej Starostwa Powiatowego w Bełchatowie i w biuletynie samorządowym„Echo”. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody!

Można zgłosić trzy fotografie. Do zdjęć trzeba dołączyć oświadczenie (załącznik do regulaminu). Termin nadsyłania fotografii mija 31 sierpnia.