Sobota 20 kwietnia 2024

Łączymy pasje: gotujemy i robimy zdjęcia

Konkurs "Smaki lata" to propozycja bełchatowskiego starostwa na czas letniej kanikuły. Jego ideą jest zachęcenie mieszkańców do podwójnej kreatywności: gotowania i fotografowania.
smak1
Zasady udziału w konkursie są proste. Z sezonowych warzyw i owoców w roli głównej należy przygotować jedną lub kilka potraw, zrobić ich zdjęcia i przesłać na wskazany adres e-mail (azawodzinska@powiat-belchatowski.pl).

Najbardziej „apetyczne” fotografie zostaną opublikowane na oficjalnej witrynie internetowej Starostwa Powiatowego w Bełchatowie i w biuletynie samorządowym„Echo”. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody!

Można zgłosić trzy fotografie. Do zdjęć trzeba dołączyć oświadczenie (załącznik do regulaminu). Termin nadsyłania fotografii mija 31 sierpnia.

oświadczenie (pdf) 0.04mb (Pobrań: 100)
Regulamin konkursu fotograficznego Smaki Lata (pdf) 0.08mb (Pobrań: 100)