Czwartek 25 kwietnia 2024

Mali artyści i obrońcy przyrody nagrodzeni

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Bełchatowie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród dla uczestników Festiwalu Ekologicznej Twórczości Dzieci. Przedstawicielom zwycięskich placówek nagrody wręczył Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.
zajawka

Grand Prix otrzymało Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Bełchatowie. W kategorii przedszkoli i klas „0” w etapie teatralnym wyróżnienia otrzymały: Publiczne Przedszkole Samorządowe w Kleszczowie, Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Bełchatowie, Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Bełchatowie. W kategorii szkoły podstawowe " w etapie teatralnym wyróżnienia otrzymały: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa w Kleszczowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie. W kategorii "gimnazja" w etapie Teatralnym wyróżnienia otrzymały: Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie, Publiczne Gimnazjum w ZSO w Zelowie, Publiczne Gimnazjum w Domiechowicach.