Czwartek 25 kwietnia 2024

Maraton fitness

Powiatowe Centrum Sportu zaprasza na „Maraton fitness”. Mikołajkowo- przedświąteczne wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 grudnia.
głowne maraton
Aż 3-godzinny maratonu fitness poprowadzą: Dominika, Izabella i Angelika. W maratonie mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy chcą poćwiczyć. Dla wytrwałych uczestników maratonu będą czekały bony i vouchery.
Oczywiście nie zabraknie też atrakcji dla młodszych, więc mamy śmiało mogą zabrać ze sobą swoją pociechę. Dzieci od 5 r.ż pod opieką instruktorów będą spędzać czas bezpiecznie i na sportowo.
Oprócz zajęć na salce przewidywana jest również możliwość skorzystania z pływalni pod opieką instruktora i ratowników.
Oczywiście dzieci należy zaopatrzyć w stosowny strój na zajęcia w salce czy na pływalnie. Opłata za udział w maratonie 10 zł należy mieć ze sobą strój sportowy, obuwie sportowe i matę.

Źródło:PCS