Sobota 20 kwietnia 2024

Medale za lata służby dla pracowników starostwa

Pięciu pracowników bełchatowskiego starostwa i jedna osoba z urzędu pracy odebrali z rąk wicewojewody łódzkiego medale za długoletnią służbę, przyznane przez Prezydenta RP. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi. Bełchatowskiej delegacji odznaczonych przewodniczyła Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski.
10
Wnioski Starosty Bełchatowskiego zostały złożone w Biurze Wojewody, następnie trafiły do Kancelarii Prezydenta RP, gdzie przeszły dalszą weryfikację. Z jedenastu złożonych podań sześć zostało pozytywnie rozpatrzonych. W gronie wyróżnionych Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę znaleźli się: Magdalena Lipska – Skarbnik Powiatu, Agnieszka Zawodzińska – Gł. specjalista ds promocji w Zespole PR w starostwie, Ewa Andrzejczuk – Stawinoga, Powiatowy Urząd Pracy. Medale Brązowe za Długoletnią Służbę otrzymali: Gabriela Łuczak – Gł. specjalista ds. dróg w Wydziale Komunikacji i Dróg w starostwie, Monika Stelmasik – Naczelnik Wydziału Architektury, Krzysztof Borowski – Rzecznik Prasowy bełchatowskiego starostwa.

Uroczystość wręczenia medali odbyła się w łódzkim urzędzie wojewódzkim. Rozpoczęło ją wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Odznaczenia wręczał wicewojewoda Karol Młynarczyk, a gratulując wyróżnienia podkreślił, że długoletnia służba to także wyjątkowy wymiar patriotyzmu, co zasługuje na uznanie i podziękowanie. Swoim pracownikom pogratulowała także Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski, która również była gościem uroczystości.
Zespół ds.Promocji