Czwartek 25 kwietnia 2024

Memoriał Krzysztofa Surlita

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” oddział w Zelowie organizuje Memoriał Krzysztofa Surlita, który odbędzie się w dniu 06 lipca 2019 r. (sobota) na stadionie Włókniarza Zelów przy ul. Piotrkowskiej 55/57.

Wydarzenie zorganizowane zostanie już po raz czwarty. W turnieju wezmą udział drużyny Oldboy Włókniarza Zelów, Widzewa Łódź, Ceramiki Opoczno oraz Stali Rzeszów. Tegoroczna edycja imprezy będzie jednak wyjątkowa, a to za sprawą uroczystego nadania imienia zelowskiemu stadionowi, będzie nosił imię wyjątkowego człowieka i piłkarza Krzysztofa Surlita.
Do uczestnictwa w wydarzeniu zostali zaproszeni zacni goście: Zbigniew Boniek, Józef Młynarczyk, Wiesław Wraga, Andrzej Grębosz, Wiesław Surlit,  Andrzej Możejko, Krzysztof Kamiński.
Przed rozpoczęciem turnieju o godz. 7:30 w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Zelowie odprawiona zostanie msza święta w intencji śp. Krzysztofa Surlita. Zaś na stadionie Włókniarza zostaną złożone kwiaty pod tablicą upamiętniającą wybitnego piłkarza.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 10:00. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Zelowa, Starosta Bełchatowski, Marszałek Województwa Łódzkiego, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów.  Turniej został objęty Patronatem PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich"

Marzena Rogut - Chrząszcz
Zespół ds. Promocji