Wtorek 23 kwietnia 2024

Mikołajki w Ministerstwie

W piątek 6 grudnia dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych Powiatu Bełchatowskiego : Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej i Ośrodka Interwencyjno – Socjalizacyjnego w Bełchatowie zostały zaproszone na Rodzinne Mikołajki zorganizowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
główne
W obecności Pani Minister Marleny Maląg nasi podopieczni brali udział w licznych atrakcjach m.in. zajęciach plastycznych, wspólnych zabawach i konkursach. Tegoroczne Rodzinne Mikołajki z udziałem ponad setki dzieci uświetniła loteria z nagrodami. Były też prowadzone stanowiska do dekorowania pierników, koszulek, można było pomalować sobie twarz albo rączki, stworzyć piękną pocztówkę świąteczną, napisać list do Świętego Mikołaja, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie z 2-metrowym pluszowym misiem. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja.

Źródło:OIS