Czwartek 28 marca 2024

Mistrzostwa na Słoku

Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 i Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym w najbliższy weekend.

woda
Zarząd Okręgu informuje, że na zlecenie Zarządu Głównego PZW organizuje w dniach 05-07 lipca 2019r. na zbiorniku wodnym Słok Mistrzostwa Polski w Dyscyplinie Spławikowej w kategorii Kadet U-15 i Junior U-20. Jednocześnie informujemy że na czas trwania zawodów szlak rowerowy wzdłuż zbiornika zostanie zamknięty. Objazd zostanie oznakowany zgodnie z ustaleniami zarządcy dróg.