Poniedziałek 09 grudnia 2019

Mistrzowie Łódzkiego powalczą w Bełchatowie

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zaprasza na lekkoatletyczne wydarzenie roku. Już w najbliższy weekend na stadionie PCS odbędą się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U18 i U20 (juniorów młodszych i juniorów). To ostatnia kategoria wiekowa przed przejściem zawodniczek i zawodników do wieku młodzieżowca i dalej kariery seniorskiej. To gwarantuje, że poziom zawodów będzie wysoki, a kibice będą mogli obserwować wartościowe rezultaty. Na chwilę obecną zarejestrowaliśmy już blisko trzysta osobostartów (jeden zawodnik/zawodniczka może startować w maksymalnie dwóch konkurencjach).Pierwszego dnia, w sobotę rywalizacja rozpocznie się o godz. 13 (oficjalne otwarcie imprezy o godz. 12.50), a drugiego o godz. 12.