Poniedziałek 20 maja 2019

Mistrzynie świata zatańczą dla Adasia

W sobotę, 9 marca, w gminnej hali sportowej w Drużbicach odbędzie się koncert charytatywny dla Adasia Maślanki, chorego na bardzo złośliwy i niebezpieczny nowotwór płuc, którego leczenie jest bardzo kosztowne. Organizatorzy, w tym także urząd gminy, zapraszają mieszkańców naszego powiatu do przyłączenia się do inicjatywy i zbiórki na pomoc dla chłopca. Na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcji.
Adaś ma zaledwie 3 lata, obecnie mieszka w Pabianicach, ale jego tata pochodzi z gminy Drużbice. W sobotę dla Adasia zatańczą mistrzynie świata z zespołu Azja Dance z Łodzi, w którym działają także mieszkanki gminy. Swoją obecność potwierdził także Olivier Woźnicki z The Voice Kids 2019, będą ponadto pokazy sportowe i wiele innych atrakcji.

Akcja jest inicjatywą mieszkańców Gminy Drużbice, między innymi wspomnianych tancerek z zespołu Azja Dance oraz sympatyków klubu sportowego Widzew Łódź. W akcji pomaga także poprzez wsparcie organizacyjne samorząd gminy.

Więcej o chłopcu TUTAJ