• Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Piątek 23 czerwca 2017

Moc serdeczności dla pań

Niektóre panie głośno, a niektóre skrycie przyznają, że uwielbiają dzień 8 marca. Do znajomości i sympatii dla tej daty, znanej jako Międzynarodowy Dzień Kobiet, przyznają się także panowie. Widok mężczyzn z wiosennymi kwiatami jest tego dnia bardzo powszechny. Także w miejscach pracy. Panie pracujące w starostwie odwiedzili dziś na ich stanowiskach starostowie Waldemar Wyczachowski i Grzegorz Gryczka. Krótkie, ale bardzo miłe spotkania były okazją do przekazania życzeń i podziękowań. Uśmięchniete twarze są najlepszym komentarzem tego wydarzenia.