Wtorek 16 kwietnia 2024

Motocykliści dla dzieci

Motocykliści z klubu Sons Of North podczas koncertu zbierali pieniądze dla dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych Powiatu Bełchatowskiego, tj. Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej i Ośrodka Interwencyjno – Socjalizacyjnego w Bełchatowie. Zebrana kwota to 5390 złotych oraz prawie 16 euro.
paj1
Podczas wydarzenia wystawione były na licytacje prace plastyczne, wykonane przez dzieci oraz ciasta. Dodatkowo motocykliści licytowali różnego rodzaju gadżety. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na organizację zimowiska dla milusińskich oraz zakupy artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki pomocy Klubu oraz wielu osób, które wsparły akcję i dołożyły swoją „cegiełkę”, na twarzach dzieci pojawi się uśmiech radości. W ich imieniu dziękują za wielkoduszność wychowawcy i kierownictwo obu placówek.
Centrum do Obsługi Placówek
Opiekuńczo-Wychowawczych w Bełchatowie