Wtorek 16 kwietnia 2024

Motoserce na Placu Narutowicza

W sobotę 11.05.2019 r. na placu Narutowicza miała miejsce ogólnopolska akcja zbiórki krwi, pod nazwą MOTOSERCE. Akcja ta miała swój debiut w Bełchatowie, a zorganizowali ją i prowadzili członkowie klubu motocyklowego "Sons Of North" Bełchatów przy wsparciu swoich przyjaciół z klubu z Warszawy. Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego P. Doroty Pędziwiatr.
IMG_2674
Na osoby, które tego dnia odwiedziły Plac Narutowicza czekało szereg atrakcji m.in. koncerty zespołów "Bezpieczny Weekend", "BoobSucker", "Factor 8", "Mirosław Elimer - Queen Show" oraz "Zouzy". Koneserów pojazdów z pewnością zainteresowały wystawa zabytkowych oraz współczesnych motocykli, samochodów m.in. Forda Mustanga czy też rzadko spotykaną na drogach cywilną wersję Hummera, a także skuterów i quadów.

Krew można było oddawać w autobusie krwiodawstwa i budynku MCK. Dla każdego dawcy krwi oprócz czekolad przewidziane były nagrody, ufundowane przez organizatorów i sponsorów min: koszulki z logiem Motoserca, kubki, smycze, długopisy. Ponadto pośród oddających krew rozlosowane zostały dodatkowe nagrody, w tym główna - skuter.

W tym roku  krew oddało 46 osób. Bardzo dziękujemy wszystkim za ten piękny gest. Mamy nadzieję na kolejne edycje Motoserca,  na które juz teraz serdecznie zapraszamy.

---------------------------------------------------
Organizatorzy MOTOSERCA w Bełchatowie