Czwartek 28 marca 2024

Muzyka połączyła pokolenia

Finał II Warsztatów Wokalno-Muzycznych za nami. Zwieczeniem tygodnia prób był koncert w parku Pod Lipą. Patronat nad wydarzeniem objęła Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski.
główne
Świetna zabawa, sposób na wyjątkowe wakacje i cenne wskazówki wirtuozów muzyki to przepis na wyjątkowe warsztaty. A te trwały od 8 do 12 lipca. Grupa 25 osób, podzielonych na trzy grupy, przez pięć dni szlifowała swe muzyczne zdolności pod okiem wybitnych nauczycieli. A wśród nich byli: Robert Osam-Gyaabin, pianista i wokalista – znany głównie z programu „Jaka to melodia”, Marcin Wortmann – aktor musicalowy, wokalista jazzowy, od 18 lat związany z Teatrem Warszawskim Roma. Wokalistka zespołu Retro Orchestra i aktorka Joanna Hort, laureatka „Złotego Liścia Retro” oraz popularny w kraju i na świecie śpiewak, baryton – Łukasz Skrobek. Ci znamienici muzycy, wraz z uczestnikami warszatów, przygotowali wyjątkowy koncert na który przybyły całe rodziny. Wśród publiczności nie zbrakło także Doroty Pędziwiatr starosty bełchatowksiego, Jacka Bakalarczyka wicestarosty, a także Marka Jasińskiego członka zarządu powiatu. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Zespół ds.Promocji
  Strostwo Powiatowe