Czwartek 25 kwietnia 2024

Nagraj dla „Bronka” życzenia

I Liceum Ogólnokształcące to najstarsza bełchatowska szkoła kończąca się egzaminem maturalnym, istniejąca już 70 lat. Joanna Zalejska, dyrektor placówki, zwróciła się za pośrednictwem lokalnych mediów do absolwentów i przyjaciół szkoły z propozycją złożenia szkole życzeń.
główne
- Szkoła ma już swoje tradycje, szerokie grono - niejednokrotnie znamienitych – absolwentów. W związku z tym chcielibyśmy stworzyć sztafetę pokoleń wszystkich tych, którzy są lub byli związani z naszym liceum – absolwenci czy ich rodzice, a także i przyjaciele tej szkoły. Każdy może się wykazać inicjatywą – mówi Joanna Zalejska. - „Bronek” jest w Bełchatowie i dla Bełchatowa, więc myślę, że będzie mu bardzo miło, gdy otrzyma moc życzeń.

Chodzi o przygotowanie krótkich, 20-sekundowych życzeń - nagrań video. Taką nietypową filmową kartkę można przesłać na e-mailowy adres szkoły bądź za pośrednictwem portalu społecznościowego. Swoje video może stworzyć każdy, kto na przestrzeni ostatnich dekad był z „Bronkiem” związany.
Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy