Wtorek 19 marca 2024

Nagrodzimy najpiękniejsze balkony i tarasy

Właścicieli mieszkań i posesji zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon. Podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy wybieraliśmy najpiękniejszą posesję w powiecie, przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje z bełchatowskim starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają.

Balkony i tarasy mają teraz swoje przysłowiowe 5 minut. W czasie obowiązkowej kwarantanny miejsca te w naszych mieszkaniach i domach zyskały na znaczeniu. Przytulnie i estetycznie urządzone, udekorowane zielenią i kwiatami, nierzadko wyposażone w lekkie meble, huśtawki czy hamaki, zapewniają domownikom wygodne i przyjemne chwile relaksu i wypoczynku. Jak mówi Dorota Pędziwiatr, Starosta Belchatowski, warto się tym pochwalić. Jacek Skwara, dyrektor bełchatowskiego marketu Leroy Merlin zauważa, że mieszkańcy naszego powiatu, a jednocześnie klienci sklepu, przykładają dużą wagę do troski o swoje najbliższe otoczenie, które tworzą ze smakiem i z pomysłowością. Starostwo i market wzorem roku ubiegłego, kiedy wybierano najpiękniejszą w powiecie posesję, znów współpracują przy organizacji konkursu. Najlepsze aranżacje balkonów i tarsów zostaną nagrodzone wartościowymi bonami: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce.

Zgłoszenia do konkursu, zawierające fotografie (2-5 egzemplarzy), należy przesyłać do 31 lipca do bełchatowskiego starostwa (poczta tradycyjna lub elektroniczna: powiat@powiat-belchatowski.pl). Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Zespół ds. Promocji – tel.  44 635 86 42.
Agnieszka Zawodzińska
Zespół ds.Promocji
Formularz_zgloszenia (odt) 0.02mb (Pobrań: 404)
Regulamin_konkurs_najpieknieszy_balkon_taras (odt) 0.02mb (Pobrań: 360)