Czwartek 25 kwietnia 2024

Najlepsza tenisistka

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie po raz kolejny zaprasza do udziału w Grand Prix w tenisie ziemnym kobiet w kategorii open. Na kortach hali namiotowej PCS odbędzie się cykl 4 turniejów, który wyłoni najlepszą tenisistkę. Pierwszy turniej z serii już 13 maja, kolejne odbędą się: 17 czerwca, 26 sierpnia i 16 września.
tenisik
Będzie to już drugi oficjalny sprawdzian poziomu żeńskiego tenisa ziemnego w powiecie bełchatowskim. Do udziału w poszczególnych turniejach konieczne jest każdorazowo zapisanie się i dokonanie opłaty wpisowej w formie zakupu dwóch biletów promujących ofertę PCS. Prowadzona będzie klasyfikacja punktowa, która po ostatnim turnieju wyłoni 3 najlepsze rakiety powiatu. Zwycięzca otrzyma Puchar Dyrektora PCS. Ubiegłoroczny cykl turniejów wzbudził spore zainteresowanie, dlatego PCS liczy na spory odzew.

Pytania i zgłoszenia można kierować na adres info@pcs-belchatow.pl lub telefonicznie tel. 44 733 01 70 lub 604 552 956.

Krzysztof Borowski