Czwartek 25 kwietnia 2024

Najmłodsi wędkarze

XIII Piknik Ekologiczno-Wędkarski zawody wędkarskie dla dzieci z opiekunem zorganizowano na Wawrzkowiźnie. Głównym organizatorem wydarzenia było Koło Miejskie nr 1 Polski Związek Wędkarski, a patronat nad imprezą objęła Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski.
głównew
Piknik Ekologiczno- Wędkarski to impreza której celem jest zapoznawanie dzieci z wędkarstwem oraz zachęcanie ich do przejęcia tego zainteresowania od rodziców i dziadków. W tegorocznej edycji pikniku wzięło udział 16 drużyn. Zwycięzcy i uczestnicy konkursu zostali uhonorowani nagrodami ufundowanymi m.in. przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Wraz z nagrodami rzeczowymi rozdano puchary za trzy pierwsze miejsca. A trafiły one do: miejsce pierwsze zdobył Jakub Szataniak, miejsce drugie przypadło Karolinie Sobutkowskiej, a miejse trzecie zajął Oskar Kardas.
Przeprowadzono również konkurs ekologiczny.

Marzena Rogut
Zespół ds. Promocji