Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 21 lipca 2018

Największe w Polsce sympozjum energetyczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Ponad siedmiuset przedstawicieli branży energetycznej i świata nauki z całej Europy spotkało się w Bełchatowie na największym sympozjum w kraju. Dyskutowali o przyszłości i wyzwaniach, które stoją przed polską energetyką. W otwarciu dwudniowej konferencji 4 września wziął udział starosta powiatu bełchatowskiego Waldemar Wyczachowski.
zdjęcie
Gospodarzami XIX Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2017 byli prezes BMP Adam Grzeszczuk i prezes PGE GiEK SA Sławomir Zawada. Bełchatowskie sympozjum, organizowane przez wydawnictwo BMP (wydawcę m.in. czasopisma Energetyka Cieplna i Zawodowa), na stałe wpisało się w mapę wydarzeń branżowych w Polsce. Co roku gromadzi przedstawicieli najważniejszych firm - zarówno dostawców energii, jak i producentów urządzeń, technologii i wykonawców związanych z energetyką, administracji państwowej oraz uznane autorytety naukowe. W tegorocznej edycji uczestniczyło ok. 700 osób, swoje stoiska zaprezentowało kilkudziesięciu wystawców. Odbyło się ponad sześćdziesiąt paneli dyskusyjnych. Przedstawiciele branży energetycznej dyskutowali między innymi o zmianach, jakie zachodzą w naszym kraju. Ważnym elementem obrad była też energia odnawialna i bezpieczeństwo energetyczne.
Aneta Niedźwiecka
Doradca Starosty
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót